Вболівальники

друк

Максим ШАЦЬКИХ: «Команда ветеранів показала непоганий футбол»

Асистент головного тренера «Динамо» і нападник команди ветеранів Максим Шацьких поділився своїми враженнями від Матчу пам'яті легенд «Динамо», в якому його команда перемогла 3:2:

- Сьогодні був складний і напружений матч, команда вболівальників чинила серйозний опір і змогла відіграти два м'ячі. Ви самі бачили, що все вирішилося на останніх секундах поєдинку. Безумовно, награні роками зв'язки все ще відчувалися, але в нашій команді грали динамівці різних поколінь, тому бездоганне взаєморозуміння було не завжди присутнє. Але, впевнений, глядачам було цікаво, незважаючи на те, скільки років нашим ветеранам. Це був далеко не найгірший матч - всі хлопці в нашій команді грають, і вони показали непоганий футбол.

Безумовно, ця зустріч також була важлива в плані об'єднання вболівальників та клубу. Ми, в першу чергу, граємо для глядачів. Якщо вони не будуть приходити на наші матчі, то грати в футбол буде безглуздо.

Найголовніше, що ми такою зустріччю вшанували пам'ять тих динамівців, яких вже немає з нами, ще раз згадали про них, а хто не знав, почув їхні прізвища. Їх всіх дуже не вистачає. З кимось я грав, з кимось працював, з кимось не перетинався, але майже всіх знаю особисто. Шкода, що останнім часом частіше збираємося із сумних приводів. Вважаю, зробити такий матч пам'яті регулярним і проводити його влітку - відмінна ідея. Якщо зустріч пройде на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського, думаю, уболівальників прийде ще більше, і вони отримають величезне задоволення від гри.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ