Вболівальники

друк

Хто зіграє за збірну фанатів проти легенд «Динамо»

У середу, 15-го листопада, Фан-клуб ФК «Динамо» Київ та Громадська організація «Ветерани ФК «Динамо» Київ» проведуть Матч пам'яті легенд «Динамо».

Проти кумирів мільйонів динамівських прихильників на поле вийде команда Фан-клубу «Динамо» Київ, сформована з палких уболівальників клубу.

За команду ветеранів «Динамо» Київ зіграють Олексій Михайличенко, Володимир Безсонов, Олександр Хацкевич, Олег Лужний, Максим Шацьких, Тарас Луценко, Всеволод Романенко, Сергій Федоров, Юрій Дмитрулін, Василь Рац, Ігор Костюк, Віталій Косовський, Іван Яремчук, Вадим Євтушенко, Анатолій Дем'яненко, Сергій Беженар та інші зірки нашого клубу 80-х і 90-х.

Детальніше про майбутню зустріч розповів один з її організаторів, керівник Фан-клубу ФК «Динамо» Київ Сергій Михайленко:

- У рік 90-річчя «Динамо» у ветеранів та вболівальників нашого клубу з'явилася ідея вшанувати пам'ять видатних футболістів, які грали під прапорами «Динамо» і яких уже немає з нами, футбольним матчем. Зустріч буде проведено в манежі, оскільки погодні умови вже не дозволяють грати на вулиці. У наших планах також проведення подібного матчу на стадіоні «Динамо» - це стане наступним етапом, який ми хочемо втілити в життя влітку. А грою в середу плануємо закласти фундамент щорічного турніру пам'яті всіх легенд «Динамо» і зробити його регулярним.

У середу ж ми згадаємо всіх динамівців, які пішли з життя, зберемо ветеранів, які кували славу клубу в різні часи та епохи. Хтось із них вийде на поле, хтось буде спостерігати за поєдинком з трибуни. Команда вболівальників складатиметься з прихильників «Динамо», спонсорів, друзів клубу, воїнів АТО, словом, усіх тих, хто вболіває за «Динамо». Зіграють команди два тайми по 30 хвилин з перервою.

Ми запрошуємо всіх глядачів, зазначу, що вхід на матч вільний. Сама гра почнеться о 19.15, але вхід до манежу буде відкритий уже о 18.30. У вболівальників, які зберуться на трибунах, буде можливість поспілкуватися з живими легендами нашого клубу, взяти автограф на пам'ять і сфотографуватися.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ