Вболівальники

друк

Карлос де Пена - найкращий гравець року за версією вболівальників!

На офіційному сайті "Динамо" завершилося голосування за найкращого гравця команди 2019 року.

Голосування тривало до 31 грудня включно, у ньому взяли участь понад сім тисяч уболівальників.

Перше місце в опитуванні посів Карлос де Пена, який на момент завершення прийому голосів набрав 31% симпатій респондентів. 

Карлос підписав контракт із "Динамо" 10 квітня 2019 року і менше ніж за рік домігся поваги від партнерів по команді та вболівальників за своє професійне ставлення до робочих обов'язків. "Моє головне завдання на полі - забивати й асистувати партнерам, оскільки я атакуючий хавбек" - заявив де Пена відразу після підписання контракту, і це він з успіхом робив, ставши одним із найрезультативніших гравців команди за підсумками року: 6 голів і 7 результативних передач у 32-х матчах, 21 із яких він провів у стартовому складі.

Про визнання його вболівальниками "Динамо" найкращим гравцем року де Пена дізнався, перебуваючи на своїй батьківщині, в Уругваї, де він святкував Новий рік у колі рідних і друзів. Утім, Карлос погодився підбити підсумки року в інтерв'ю клубному сайту.

- Карлосе, яким для тебе був 2019 рік?

- Можна сказати, що минулий рік видався для мене успішним. Адже я підписав контракт із "Динамо", великим клубом, який відомий у всьому світі. Що стосується особистих досягнень, я забивав голи, робив результативні передачі, це завжди добре, але для мене завжди на першому місці стоять успіхи команди.

- Ти вже майже рік у "Динамо". Чи задоволений ти цим етапом своєї кар’єри? 

- Для мене це величезний досвід. Це стало дійсно чимось новим, незвичним, якщо говорити про місто, у якому я тепер живу, нову мову, місцеві звичаї. Але думаю, що я успішно адаптувався. Раніше я грав за "Насьональ", найбільший клуб в Уругваї, тож мені добре знайомий тиск, з яким мають справу футболісти таких клубів, а також необхідність увесь час вигравати трофеї. Ми вже виграли Суперкубок України і, сподіваюся, здобудемо і Кубок України в цьому сезоні.

- Твій контракт із "Динамо" був автоматично продовжений. Які цілі ставиш тепер перед собою в клубі?

- Футболістові завжди приємно, коли клуб продовжує з ним контракт. Це хороший знак, адже це означає, що я роблю все правильно і мною задоволені. Мої цілі залишаються незмінними - викладатися на 100% на кожному тренуванні й у кожній грі, намагатися допомогти команді вигравати в кожному матчі. Звісно, коли перебуваєш довгий час у команді, намагаєшся стати для неї важливим гравцем.

- Уболівальники "Динамо" визнали тебе найкращим гравцем 2019 року. Для тебе це стало несподіванкою?

- Я дуже щасливий через це визнання вболівальників, оскільки це лише мій перший рік у "Динамо", але я бачу, що фани до мене вже дуже добре ставляться. У "Динамо" прекрасні вболівальники, вони підтримують нас, навіть коли нам не вдається вигравати, і це те, за що я хочу, користуючись нагодою, їм подякувати. У нашій команді дуже багато хороших гравців, і я вважаю, що деякі з них не менш гідні цього титулу. Але я щиро радий і вдячний уболівальникам за те, що вони обрали мене.

- Які цілі ставиш перед собою, чого хочеш досягти 2020-го року?

- Грати якомога більше, допомогти команді завоювати нові трофеї та виконати всі завдання, які перед нами поставить клуб. Зі свого боку обіцяю працювати з усією відповідальністю і професіоналізмом, що я і робив від самого першого дня в "Динамо".

- 2019-го року "Динамо" нечасто радувало вболівальників. Що би ти побажав їм у новому році?

- Хочу побажати всім нашим шанувальникам гарного початку нового року, миру і щастя у 2020-му. Що стосується футболу, бажаю вболівальникам перемог і побільше радісних моментів від уболівання за "Динамо". Дуже дякую всім за визнання, і щасливого нового року!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ