Вболівальники

друк

Ігор СУРКІС: «Плануємо навесні провести матч із «Борусією», Ярмоленко зіграє за обидві команди»

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс перед матчем пам'яті легенд ФК «Динамо» відповів на запитання журналістів.

- Сьогодні ми вшановуємо пам'ять сотень великих футболістів, які пішли від нас за віком. Ці люди багато зробили для «Динамо» (Київ), здобували великі перемоги. Я завжди говорив: якщо ми не будемо пам'ятати минуле, то у нас не буде теперішнього.

- Чого ви очікуєте від цього поєдинку? Видовищ, голів?

- Звісно, як і в будь-якому футбольному матчі, хочеться побачити голи, подивитися, на що здатні наші ветерани. А я впевнений: майстерність не проп'єш - вони обов'язково зроблять сьогодні якийсь шедевр. Михайличенко любить це робити, він завжди виходить на футбольне поле з повною віддачею. Ми з ним розмовляли, він сказав: «Для мене будь-який матч - це честь, що я виступав і можу вдягнути футболку цього клубу». Вважаю, що необхідно проводити такі заходи, пам'ятати людей, які багато зробили для київського «Динамо». Кілька років тому від нас пішли молоді хлопці, які вже в роки незалежності багато зробили для нас: Белькевич, Гусін, Баль.

- Колись в мережі було відео, як ви на спір набивали м'яч. Як ставитеся до того, щоб самому побігати?

- Мені вчора запропонували зіграти. Але виходити ганьбитися немає сенсу. У футбол треба грати. А щоб грати з такими майстрами, потрібно було хоча б потренуватися. Щось у мене, може, вийшло б, але не тривалий період часу. Потрібно бути в хорошій формі, щоб грати в футбол. Це не в тренажерний зал сходити або понабивати м'яча стоячи або сидячи. Тому я сьогодні помилуюся, подивлюся матч. На таких заходах завжди згадуєш людей, які дуже багато зробили для «Динамо» (Київ), яких знають не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Нещодавно і в Америці пройшов турнір пам'яті Валерія Васильовича Лобановського. На наступний турнір ми збираємо цілу групу наших ветеранів, які поїдуть туди, вони хочуть це робити більш масштабно. На сьогодні «Динамо» (Київ) всюди. З багатьма хлопцями я працюю. Беженара бачив, який працює в школі. Це ті хлопці, які віддали багато сил і здоров'я нашого клубу. Якби Мунтян не працював у клубі, він був би вже на глибокій пенсії. Подивіться на нього. У мене таке враження, якби не його штучні коліна, він би вийшов і зробив кілька шедеврів. Я пам'ятаю, як він грав. Сьогодні можна тільки з ностальгією згадувати, які футболісти були в київському «Динамо». Такі матчі потрібні, ми будемо їх проводити. Шкода, що погода не завжди дозволяє.

Ми плануємо навесні провести матч з «Борусією» (Дортмунд), у нас є домовленість. Приїде Ярмоленко і зіграє за обидві команди, це прописано в контракті. Думаю, цей матч викличе ажіотаж. Андрія всі люблять. Упевнений, що він буде вписаний в сторінку слави київського «Динамо», як він поступив, як пішов. Ми з ним нещодавно зустрічалися. Ті слова подяки, які він мені сказав, мені не потрібно, щоб він говорив пресі. Я витримав все, що обіцяв йому. Андрій потрапив в клуб, який добре його прийняв. Він сам відчуває, що прогресує в цьому клубі. Думаю, він принесе «Борусії» (Дортмунд) ще багато користі, як свого часу приніс Андрій Шевченко «Мілану». А нам залишається тільки пишатися тим, що ми виховали такого футболіста, який грає в Європі.

- Це буде матч основних складів?

- Так, це буде матч основних складів, у нас все чітко прописано. Коли це буде - потрібно дивитися, перш за все, графік «Борусії», навесні або перед початком наступного чемпіонату. Що ця гра відбудеться - 100%.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ