Вболівальники

друк

«Футбольний боулінг від KLO» на матчі «Динамо» - «Шахтар». Акція триває!

Триває «Футбольний боулінг від KLO», організований футбольним клубом «Динамо» Київ і нашим енергетичним партнером, компанією KLO.

Хочеш вийти на поле НСК «Олімпійський» у перерві супер-матчу «Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) та виграти до 110 літрів преміум-пального VENTUS?

Потрібно зробити селфі на АЗС KLO, опублікувати фото на своїй сторінці на Facebook з хештегом #киянивболіваютьразом та бути підписником офіційних груп «Динамо» Київ та КЛО на Facebook. Обов’язково: публікація має бути «доступна всім»! Серед тих, хто виконає умови конкурсу, у четвер, 20 квітня, випадковим чином ми оберемо учасників акції від «Динамо» та KLO.

У перерві матчу на лінії воріт будуть встановлені спеціальні каністри-«кеглі» різного розміру. Чим менший розмір каністри, тим більше пального розігрується. Учасник конкурсу матиме можливість тричі спробувати свою вдачу збити максимальну кількість каністр із 11-метрової позначки. Найвлучніший учасник має шанс отримати до 110 літрів преміум-пального VENTUS від АЗК KLO.

Футбольний клуб «Динамо» Київ також дарує кожному фіналісту 2 безкоштовних квитки на матч «Динамо» – «Шахтар».

Поєдинок розпочнеться 21 квітня (п’ятниця) о 20:00.

Кияни вболівають разом!

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017