Вболівальники

друк

«Футбольний боулінг від KLO» на матчі «Динамо» – «Олександрія»

У перерві матчу 28-го туру Ліги Парі-Матч «Динамо» – «Олександрія» відбувся конкурс серед уболівальників «Футбольний боулінг від KLO».

Його організатором виступили ФК «Динамо» (Київ) та мережа столичних АЗС KLO.

Учасники конкурсу не лише мали змогу виграти приз від нашого енергетичного партнера – компанії KLO, а ще й відчути себе справжніми футболістами, вийшовши на поле улюбленого стадіону!

За умовами конкурсу, цього разу фіналісти були визначені серед наших підписників у соцмережі Facebook. Потрібно було бути підписаним на сторінки FC Dynamo Kyiv та KLO у Facebook, поставити лайк, зробити репост запису про конкурс та написати коментар «Беру участь у конкурсі». Обов’язково публікація мала бути «доступна всім»! Серед тих, хто виконав умови конкурсу, випадковим чином було обрано трьох учасників акції від «Динамо» та KLO.

Вони ударом м'ячем із одинадцятиметрової позначки з трьох спроб мали вибити спеціально розставлені каністри-«кеглі». Чим меншого розміру каністра, тим більше пального отримував учасник конкурсу.

У конкурсі взяли участь Михайло Гетьман, Григорій Паламарчук та Андрій Юхимчук. Глядачі на стадіоні активно підтримували кожного з учасників, й їхні удари виявилися результативними. На трьох учасники конкурсу виграли 70 літрів бензину. Найбільше пощастило Григорію Паламарчуку та Андрію Юхимчуку, які пішли дивитися другий тайм на трибуну стадіону в якості власників 30 літрів преміального бензину VENTUS кожен. Михайло Гетьман виграв 10 літрів.

Угоду про партнерство між ФК «Динамо» та KLO подовжено ще на один рік – до завершення сезону 2017/18, а подібні конкурси, як запевняють його організатори, будуть проводитися в перерві кожного домашнього матчу команди в чемпіонаті та Кубку України. Найвлучніший учасник має шанс отримати до 110 літрів преміум-пального VENTUS від АЗС KLO.

Нагадаємо, свій наступний домашній матч «Динамо» проведе 20 травня  проти луганської «Зорі».

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017