Вболівальники

друк

Футбол і закон

Щороку тисячі вболівальників супроводжують «Динамо» під час виїзних матчів, сотні фанатів їдуть за кордон, аби підтримати «біло-синіх» у єврокубкових іграх.

На сьогоднішній день це стало простіше, адже з цього року українці отримали право на безвізові поїздки в Європу. У таких подорожах важливо знати свої громадянські права та правила безпеки.

Фан-клуб ФК «Динамо» спільно з Головним територіальним управлінням юстиції міста Києва започатковує правопросвітницький проект. Ми розповімо, як потрібно поводити себе: при перетині кордону, при виникненні форс-мажорних ситуацій у дорозі, під час спілкування з представниками правоохоронних органів, стюардами на стадіоні та вболівальниками інших команд, подорожуючи в умовах безвізу, відвідуючи матчі в Україні та за кордоном.

Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті «Динамо» та на сторінках Фан-клубу в соцмережах, де ми розміщуватимемо інформацію, яка буде корисною під час перебування закордоном.

Також надсилайте свої запитання на поштову скриньку представника Головного територіального управління юстиції міста Києва Оксани Скрипник  - oksana.kyivjustice@gmail.com або на пошту Фан-клубу dynamo-fan@ukr.net.

Обізнаний вболівальник – успішний вболівальник! Вболівай за «Динамо» у різних куточках світу!

Разом до перемоги!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ