Вболівальники

друк

Favorit Sport Найкращий гравець місяця

ФК «Динамо» Київ спільно з офіційним партнером клубу, компанією Favorit Sport, відтепер вручатиме спеціальний приз найкращому гравцю місяця за думкою вболівальників.

Цього місяця команда більше не гратиме офіційних матчів, тому ми розпочинаємо голосування за найкращого футболіста березня. Нагадаємо, у першому весняному місяці «біло-сині» провели п’ять ігор – три в чемпіонаті УПЛ та дві в Лізі Європи. На внутрішній арені «Динамо» перемогло «Десну» (2:1), «Арсенал-Київ» (4:0) та «Олімпік» (2:1), а в Лізі Європи двічі поступилося «Челсі» (0:3 та 0:5).

За підсумками матчів березня була сформована трійка номінантів на звання «Гравець місяця» – Денис Бойко, Віктор Циганков та Микола Шапаренко.

Голосуйте за найкращого гравця київського «Динамо» в березні на цій сторінці, а також беріть участь у розіграші крутих призів від Favorit Sport. Головний приз – офіційна ігрова футболка «Динамо» з автографом гравця, якого вболівальники оберуть найкращим гравцем у березні!

Шукайте деталі розіграшу призів на нашій офіційній сторінці у Facebook.

Голосування триватиме до 28 березня. Приз Найкращому гравцю березня буде вручено перед початком наступного домашнього матчу «біло-синіх».    

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ