Вболівальники

друк

Фан-клуб ФК «Динамо» (Київ) передав подарунки доньці бійця АТО

Анастасія Балуда вболіває за київське «Динамо» протягом декількох років. Зараз її батько знаходиться в зоні бойових дій на сході, захищаючи кордони нашої держави у складі 14-ї окремої механізованої бригади. Саме батько прищепив Анастасії любов до футболу.

Фан-клуб ФК «Динамо» (Київ) у рамках соціальної роботи з уболівальниками вирішив підтримати юну вболівальницю киян та передав подарунки з символікою київського клубу. Анастасія розповіла про себе, поспілкувавшись з нашим журналістом:

«Мені 15 років. Проживаю у невеликому містечку Володимир-Волинський (Волинської області). Навчаюсь у місцевому ліцеї. З самого дитинства тато розповідав мені про футбол, часто дивилася з ним матчі. Зараз улюбленою командою є «Динамо» (Київ). Мені симпатизують всі гравці, але найбільше подобається гра Віктора Циганкова та Беньяміна Вербича. Дуже хочеться, щоб команда вигравала всі трофеї, а також добре показувала себе на євроарені та досягла неймовірних висот.

Мій тато з дитинства вболіває за «Динамо» (Київ). Саме від тата мені передалась ця любов до футболу. Мій тато військовий, і у нього в бригаді навіть була бойова машина з емблемою «Динамо», яку вони намалювали самі».

Фан-клуб ФК «Динамо» (Київ)

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ