• 04 вер 2018
  • 10:42

Екскурсія на стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського для гостей із Польщі

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ провів екскурсію для сім`ї Шмигель з польського містечка Люблін.

Анна – родом з України, але вже більше двадцяти років проживає у Польщі, проте вона не припиняла слідкувати за грою київського «Динамо». За киян вона вболіває ще з юних років, любов до «Динамо» Анні прищепив рідний батько.

Місцем зустрічі та першим об’єктом уваги делегації став пам’ятник видатному Метру, геніальному тренеру Валерію Васильовичу Лобановському. Також гості приділили увагу пам’ятнику загиблим під час Другої світової війни футболістам, розташованому неподалік.

Далі слідувала прогулянка через знамениту колонаду сходами, якими ходять на матчі вболівальники, до приміщення Фан-клубу, де всі були вражені унікальною колекцією фанатських шарфів та ігрових футболок клубів із усього світу, які колись зустрічалися з «Динамо».

Після цього був музей, де екскурсовод розповідав гостям про кубки та перемоги команди «Динамо» різних поколінь, присутні з цікавістю розглядали світлини видатних гравців.

А потім усі зібралися в конференц-залі, де сім`я Шмигель з великою радістю відчула себе футболістами та тренерами, неначе на прес-конференції. Після цього делегація вирушила до роздягалень, вийшла до чаші стадіону. Гості не приховували своїх емоцій!

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ

Copyright © FC Dynamo Kyiv