• 13 aug 2018
  • 12:45

Екскурсія на стадіон «Динамо» для дитячих команд із зони АТО

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ провів екскурсію для дитячих футбольних команд із донецької та луганської областей.

Юні футболісти, які є прихильниками столичного клубу, завжди мріяли потрапити на легендарний стадіон «Динамо», де колись грали їхні кумири – Шовковський, Шевченко, Ребров та інші динамівці.

Місцем зустрічі та першим об’єктом уваги делегації став пам’ятник видатному Метру, геніальному тренеру Валерію Васильовичу Лобановському. Також гості приділили увагу пам’ятнику загиблим під час Другої світової війни футболістам, розташованому неподалік.

Далі слідувала прогулянка через знамениту колонаду сходами, якими ходять на матчі вболівальники, до приміщення Фан-клубу, де всі були вражені унікальною колекцією фанатських шарфів та ігрових футболок клубів із усього світу, які колись зустрічалися з «Динамо».

Після цього був музей, де екскурсовод розповідав гостям про кубки та перемоги команди «Динамо» різних поколінь, присутні з цікавістю розглядали світлини видатних гравців.

А потім усі зібралися в конференц-залі, де діти з великою радістю відчули себе футболістами та тренерами, неначе на прес-конференції. Після цього делегація вирушила до роздягалень, вийшла до чаші стадіону. Діти не приховували своїх емоцій!

Закінчилась екскурсія у приміщенні Фан-клубу, де кожен отримав пам’ятний подарунок від ФК «Динамо» (Київ).

Мрії здійснюються разом із «Динамо» Київ!

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ

Copyright © FC Dynamo Kyiv