Вболівальники

друк

До Дня захисту дітей: екскурсія на стадіоні «Динамо» для вундеркіндів із Чернігівщини

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. На честь цього свята Фан-клуб ФК «Динамо» (Київ) провів екскурсію для юних уболівальників із містечка Семенівка, що на Чернігівщині. Наші юні гості є гордістю чернігівської області – переможці олімпіад, міжнародних конкурсів, спортсмени, які ставали призерами чемпіонатів України з різних видів спорту.

Місцем зустрічі та першим об’єктом уваги делегації став пам’ятник видатному Метру, геніальному тренеру Валерію Васильовичу Лобановському. Також гості приділили увагу пам’ятнику загиблим під час Другої світової війни футболістам, розташованому неподалік.

Далі слідувала прогулянка через знамениту колонаду сходами, якими ходять на матчі вболівальники, до приміщення Фан-клубу, де всі були вражені унікальною колекцією фанатських шарфів та ігрових футболок клубів із усього світу, які колись зустрічалися з «Динамо».

Після цього був музей, де екскурсовод розповідав гостям про кубки та перемоги команди «Динамо» різних поколінь, присутні з цікавістю розглядали світлини видатних гравців.

А потім усі зібралися в конференц-залі, де діти з великою радістю відчули себе футболістами та тренерами, неначе на прес-конференції. Після цього делегація вирушила до роздягалень, вийшла до чаші стадіону.

Закінчилась екскурсія у приміщенні Фан-клубу, де кожен отримав пам’ятний подарунок від ФК «Динамо» (Київ).

Фан-клуб ФК «Динамо» (Київ)

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ