Вболівальники

друк

Дитяча команда зі Світловодська завітала на стадіон «Динамо»

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ провів екскурсію на стадіоні «Динамо» ім. В Лобановського для дитячої футбольної команди зі Світловодська.

Більшість 13-14 річних дітей є палкими вболівальниками київського «Динамо», тож потрапити на легендарний стадіон було їхньою давньою мрією.

Спочатку гості пройшлися територією стадіону від колонади до головного корпусу, відвідали пам’ятники Валерію Лобановському та загиблим динамівцям під час Другої світової війни.

Далі був музей, де екскурсовод розповів гостям про трофеї та перемоги київського «Динамо» минулих років. Присутні з непідробною цікавістю роздивлялися фотографії видатних гравців клубу.

Потім усі були запрошені до конференц-зали, де діти з великою радістю відчули себе головними героями, неначе тренери чи президенти на прес-конференції. Після цього делегація вирушила до роздягалень, звідки вийшла до чаші стадіону. Діти не приховували своїх емоцій!

Завершилася екскурсія у приміщенні Фан-клубу, де кожен отримав подарунки від ФК «Динамо». Мрії втілюються разом із Фан-клубом ФК «Динамо» Київ!

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ