Вболівальники

друк

«Динамо» підтримало акцію «Мій тато – Герой!»

На футбольне поле НСК «Олімпійський» футболісти «Динамо» та «Ворскли» вийшли у футболках з логотипом Федерації футболу учасників АТО, що відразу привернуло увагу глядачів. Більше про проведену акцію розповів президент ФФУ АТО Руслан Руденко:

– На цьому матчі ми почали нашу нову благодійну акцію на підтримку воїнів АТО, їхніх сімей та дітей «Мій тато – Герой!». На домашні матчі за участю «Динамо» футболістів будуть виводити діти учасників АТО, а самі гравці одягнуть футболки з логотипом ФФУ АТО на грудях, а на спині з написом «Мій тато – Герой!». Тим самим хочемо привернути увагу до наших військових, їхню визначальну роль у захисті країни від агресора, мужній подвиг. Хочу відзначити, з подібною пропозицією ФФУ АТО вийшло і на інші клуби Прем'єр-ліги, близько половини з яких висловили бажання приєднатися до акції. Крім «Динамо», це «Карпати», «Верес», «Ворскла»...

На гру «Динамо» – «Ворскла» близько половини футболістів вивели діти з сімей учасників АТО. А у двох іграх, що залишилися у цьому році, – проти «Маріуполя» та «Партизана» - таких буде 100%. Тут можу лише подякувати керівництву ФК «Динамо», яке всебічно підтримує співпрацю з нами. Взяти лише останні два розіграші Кубка Героїв АТО, вирішальні матчі яких проходили на динамівській базі в Кончі-Заспі та стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ